Обсуждение:Брацка Справа
Календар. Ну в принципі як і звичайний календар) Для планування подій, зустрічей, щоб співробітники їх бачили. Марго відобразилатам зустріч нашу в середу, глянете якось.
Табелі часу. Тут все ясно, створюєш проект і задачі до нього, а потім можна призначати конкретного співробітника, або співробітник позначає себе сам на підвішене завдання.А можна і самому для себе створити. Правда там вказується не період часу, а конкретне число і кількість годин на це завдання. Але в принципі непогано.
Рекрутинг. Так, там все відносно просто, я спробувала створити вакансію, нічого складного у створенні та редагуванні немає. Люди заходять, читають і залишають заявки, які ми можемо переглянути натиснувши на кнопку. Вакансії також можна опублікувати на сайті, але на сайті створеному в Odoo.
Бухгалтерія або бухоблік. Цей модуль складніше за перші два. В цілому маємо заповнити дані компанії, обрати банк, валюту. Клієнтів також маємо створювати, ну в плані дані компанії вводити. До речі, задумалась, а ті хто курси продають сплачують якісь податки чи ні?
Також створюється шаблон рахунків, які надсилаються клієнтам, повністю всю звітність видно (хто, що, коли, куди і скільки).
Як притягнути зовнішній сайт туди я не знайшла, а це означає, що потрібно створювати нормальний сайт саме там або займатися переадресацією. Типу сайт Всемка, десь там кнопочка, яка перекидає на сайт Справа, а з сайту Справа люди вже знаходять курси. Чому питання сайту важливе:
- сайт це магніт для ліда, це та невід'ємна частина, яка має зацікавлювати та направляти нашого ліда, щоб він таки купив саме в нас. А значить його потрібно продвигати, тобто рекламувати і тому подібне, займатися маркетингом.
- рекрутинг, інструменти для цього на Odoo є, але як же люди мають бачити ті вакансії? як вони мають потрапляти на ці пропозиції? на сайті у нас є така сторіночка "вакансії", це зручно
По-друге, перехід на цю платформу не можна зробити отак от просто. Це має бути вже продуманий бізнес з готовим товаром. Тобто треба мати вже готові курси і розуміння в якому форматі ми їх продаємо, бо це не одяг чи телефони, які просто додаєш на склад по моделям і ставиш ціну. Це можуть бути окремі уроки, або блоки уроків і т.д. Тому що, щоб працював бухоблік треба там створювати конкретні ячейки з товаром, присвоювати їм id, щоб надалі прослідковувати всі операції з даним товаром. Значить курси потрібно підлаштовувати під певний формат продажу. Звичайно, що можна працювати там частково, і вводити купу інформації вручну тільки щоб отримати собі там звіти і продавати в іншому місці, але як на мене то це купа лишньої роботи.
Коротко підсумую тезами:
- Модулів на Odoo вистачає, як і документації по ним, з тим як працюють розберемось. Всі нам не будуть потрібні, але можливо що знадобиться підключення ще якогось, крім тих, що зараз підключені.
- Сайт. Це важливо.Так там можна створити, є конструктор, але можливостей менше ніж у тому ж Вордпресі.
- Сам товар, тобто курси. Їх треба починати оформлювати чи правильніше буде сказати "підганяти" під певний формат, у якому ми будемо їх продавати.