Scheje.com
Scheje.com -- цей веб-сайт, представляє у Всесвітній Павутині проєкт "Співпраця з школами України". Належить до мережі веб-сайтів Брацка Вебка
Содержание
Функції
- Представляє у Всесвітній Павутині проєкт "Співпраця з школами України".
- Ознайомлює партнерів з проєктом "Співпраця з школами України" (навчальні програми, умови співпраці,).
- Реєстрація на проєкті.
- Одна із точок входу до проєкту для учнів.
- Представлення проєкту для донорів.
Цільова аудиторія
- Учні -- учні шкіл-партнері які зараховані до на куси Брацької Школи.
- Партнери -- організації, які співпрацюють зі Брацькою Школою: роботодавці, навчальні заклади та інші організації.
- Донори -- організації, які покривають частину витрат на проєкт та можуть підтримати випускників.
- Волонтери -- ті хто допомагають учням і підмайстрам без оплати на громадських засадах.
Мова
- За замовчування мова сайту має бути українська, з можливістю переходу на англійську та російську.
Дизайн
- Простий, мінімалістичний та інформативний. Основою дизайну має бути адаптивний дизайн з пріоритетною мобільною версією.
Вміст
Шапка (Header)
- Логотип
- Пошук
- Спадне меню вибору мови
- Головне меню:
- Навчання
- Практика
- Партнери
- Донори
- Вхід
Головна сторінка
ShceJe -- це проєкт, покликаний допомогти учням в пошуках майбутньої роботи та дає змогу спробувати себе IT. Ми пропонуємо навчання за спеціальною програмою, яка наблизить вас до вибору професійної спеціальності та до нашої практики. Хочеш попрактикуватись на діючих IT посадах та долучимось до розробки програмного забезпечення - тобі до нас!
Навчальні послуги
- Навчання -- отримання необхідних знань та навичок на навчальному курсі, для подальшої практичної діяльності.
- Практика -- отримання практичного досвіду на застосунках та серверах проєкту.
- Лабораторія -- хмарні сервера з сучасними програмними рішеннями.
- Виробнича практика -- отримання практичного досвіду на професійних посадах ІТ компанії.
- Сертифікати -- всі учні отриують сертифікати з відповідними компетенціями, отриманими під час практики.
Застосунки
- Застосунки для практичної діяльності учнів:
- "Брацка Учебка" -- ресурс для організації навчальних курсів та сертифікаційних програм, побудований на основі програмного забезпечення Moodle .
- "Брацка Правка" -- застосунок для спільного створення та редагування документів, побудована на основі Wiki-двигуна під назвою "MediaWiki". Вікіпедія застосовує аналогічне програмне забезпечення.
- "Брацка Сетка" -- застосунок що являє собою корпоративну соціальну мережу, побудований на основі програмного забезпечення HumHub.
- "Брацки Жици" -- застосунок для організації відео- та аудіо-конференцій, побудований на основі програмного забезпечення Jitsi.
- "Брацка Вебка" -- мережа веб-сайтів Брацкой Школи, які представляють її в мережі Інтернет, побудований на основі програмного забезпечення WordPress.
- "Брацка Справа" -- засіб керування людськими і матеріальними ресурсами підприємства,побудоване на основі програмного забезпечення Odoo.
- "Курсовы Прилады" -- користувацькі застосунки проєкту які використовуються для практики.
- "Будущи Прилады" -- користувацькі застосунки проєкту які використовуються для дослідження та експерементів.
- "Брацка Пошта" -- корпоративна пошта для особистого використання на проєкті.
Навчання
- Наші три навчальні курси покликані підготувати вас до практики на проєкті. Ніяких вимог щодо успішності не має, тільки бажання займатись та мати доступ до мережі Інтернет.
- "Брацка Вводка" -- перший курс, де ви познайомитесь з проєктом "Брацкой Школи". Ви дізнаєтесь про базові ідеї та принципи проєкту, познайомляться з основним поняттям та принципами комунікації на проєкті.
- "Брацки Техобзор" -- є наступним курсом "Брацкой Школи", доступ до якого ви отримаєте після завершення першого курсу "Брацка Вводка". Ви познайомитеся з основними технологіями на проєкті та з "Брацким Облаком" -- технічною складовою проєкту. Отримаєте практичні навички користування різними застосунками на проєкті.
- "Выбор Профессии" -- є наступним курсом-практичним семінаром "Брацкой Школи", доступ до якого ви отримаєте після завершення курсу "Брацки Техобзор". Покликаний допомогти вам підготуватись до практики. Складається з двох части:
- Уроки, призначені для підготовки до практики без конкретної спеціалізації. Ви вивчите те з чим будуть практикуватись: бізнес-аналіз, розробка, тестування та адміністрування проєктів.
- Практика, знайомить з реальними видами робіт на ІТ проєкті, які можна приміряти на собі і обрати напрямок свого майбутнього розвитку. Ви отримаєте змогу поспілкуватись, на зустрічах, з професіоналами різних напрямків.
Практика
- Під практикою, перш за все, мається на уваці використання застосунків що побудовані на популярних програмних рішеннях. Також всі застосунки перебувають в процесі розробки та постійного покращення і учні можуть прийняти в цьому безпосередню участь, саме цим вони будуть займатися на початковому єтапі практичної діяльності. Для цього, на проєкті, кожен застосунок має спеціальну копію, на якій впроваджуються та тестуються зміни.
- Також, учні зможуть познайомитись інфраструктури, що забезпечує роботу застосунків. На реальному прикладі зможуть побачити способи реалізації завдань з облаштування місця розміщення застосунків та їх взаємодію один з одним.
- Після завершення навчальних курсів учні отримають змогу спробувати себе в ролі співробітника компанії на посаді координатора інформмаційних проєктів (IT project coordinator). Цей вид практичної діяльності передбачує фінансове заохочення. Практика на підприємстві не обмежується посадою координатора, а лише знайомить учнів з інфраструктурою проєкту, та іншими ІТ спеціальностями. В подальшому, можливий перехід до інших спеціальностей, в залежності від здібностей учнів.
Партнери
- До взаємовигідної співпраці запрошуються школи та (заклади професійно-технічної освіти) України.
- Ми пропонуємо навчання, профорієнтацію та практичну діяльність для учнів шкіл (та студентів професійно-технічної освіти) на проєкті Брацької Школи. Брацька Школа -- це проєкт, що підтримується Альянсом Виробничої Освіти (Еducaship Alliance) який офіційно зареєстрований в США з 2017 року, та пропонує офіційний договір про співпрацю з школами-партнерами.
- Що ми пропонуємо:
Навчання на проєкті за програмою
- Курс розрахований на самостійне вивчення, під час якого учні можуть отримати консультації в корпоративній соціальній мережі "Брацка Сетка" та на онлайн зустрічах. Учні самі обирають ритм і темп навчання. Розглядається можливість організації факультативних занять на базі школи, з можливістю залучення вчителя школи в якості координатора.
- Кількість годин на навчання: перший курс містить 7 уроків + екзамен, загалом 8 годин; другий курс містить 17 уроків, 17 годин; третій курс містить 27 уроків + 2 практичних завдання, 29 годин. Таким чином для завершення всього курсу необхідно 54 години. Всі розрахунки часу навчання є оціночними, та можуть коригуватись в залежності від умов співпраці з навчальним закладом.
- Навчальні програми опубліковані на сторінках курсів "Брацка Учебка": Брацка Вводка,Брацки Техобзор и Выбор Профессии. (опублікувати на сайті)
Профорієнтація та практична діяльність учнів на проєкті
- На проєкті учні познайомляться та отримають базові уявлення про IT спеціальності: розробник (Developer), тестувальник (Tester), бізнес-аналітик (Business Analyst), майстер церемоній (Scrum Master), керівник проєкту (Project Manager), куратора продукту (Product Owner) и інженера-експлуатаційника (DevOps Engineer), координатора інформмаційних проєктів (IT project coordinator). На початковому єтапі спробують себе в якості координатора інформмаційних проєктів, а в подальшому заможуть змінити спеціалізацію за власними вподобаннями та здібностями.
Сертифікати
- Після завершення третього курсу проєкту, учні можуть отримати базовий сертифікат про завершення навчання. Або продовжити практику на проєкті та додати до сертифікату нові компетентності, отримані під час її проходження. Та отримати безціний досвіт, який допоможе в виборі професії та професійній діяльності.
Донори
- Запрошуємо донорів до співпраці для підтримки навчання українських школярів та підтримки українських шкіл що постраждали внаслідок війни. Ми маємо на меті допомогти з додатковим навчанням та профорієнтацією школярів які покинули свої домівки та не мають змогу навчатися в звичних умовах. Вікова група школярів 14-17 років, тобто учнів випускних класів. Крім того проєкт передбачає залучення вчителів школи до проєкту в якості координаторів. Проєкт передбачає фінансове заохочення учнів та вчителів що задіяні на проєкті.
- Ми не займаємось основною освітою, а лише доповнюємо її. Наша основна ціль допомогти учням з вибором спеціальності, даючи їм змогу спробувати себе на різни ІТ посадах. Відбовідно даємо необхідні знання для початку практичної діяльності.
- Спочатку ми плануємо залучити одну українську школу до співпраці. Розглядається два види співпраці:
- факультативний - при якому для учнів школи будуть організовані факультативні заняття;
- самостійне навчання - участь учнів на проєкті без залучення ресурсів школи.
- В обох випадках, з школами партнерами мають бути заключені договори про співпрацю та підписана згода батьків або опікунів на участь їх дітей на проєкті.
Батьки (опікуни)
- (коротка інформація про проєкти, його цілі та мета, що отримають від нього учні та що потрібно від батьків(опікунів))
Розробка
Вимоги
- Розробити та створити контент сайту. Сюди відноситься текстове наповнення сайту, назва, логотип, фото, відео, графіка.
- Розробка користовацького та графічного дизайну.